UA-73419223-1

0 ks - 0.00€

Dodacie a platobné podmienky

1. Dodacie podmienky

1.1 Dodávky predmetu plnenia (objednaného tovaru) budú podľa dostupnosti produktov a prevádzkových možností predávajúceho expedované v čo najkratšom termíne. Pri každom tovare je uvedená dostupnosť tovaru.

 

1.2 Každý zákazník je informovaný o všetkých zmenách v stave objednávky emailom. Status objednávky si môže skontrolovať po prihlásení sa v systéme.

 

1.3 Tovar je dodávaný prostredníctvom Slovenskej pošty alebo kurierskej služby EMS na adresu uvedenú zákazníkom v objednávke. Zásielka s tovarom vždy obsahuje faktúru.

 

1.4 Tovar je k dispozícii aj k osobnému odberu po vzájomnej dohode.

 

1.5 Vlastnícke právo k výrobkom prechádza na kupujúceho jeho prevzatím a zaplatením kúpnej ceny.

 

1.6 Tovar dodávame výlučne na území Slovenskej republiky.

 

1.7 Dodanie tovaru na územie členských štátov Európskej únie, príp. iných štátov uskutočňujeme na základe predchádzajúceho súhlasu a vzájomného písomného odsúhlasenia si ceny za poštovné a balné a príp. ďalších dodacích podmienok medzi kupujúcim a predávajúcim.


2. Poštovné a balné

2.1 Spoločnosť LINOVA si balné neúčtuje.


2.2 Cena poštovného je uvedená vrátane DPH a určuje sa z výslednej sumy objednávky po všetkých zľavách a to nasledovne:

 

Slovenská pošta (doručenie do 2-3 pracovných dní od odoslania) - v prípade objednávky s celkovou sumou nad 80 € je poštovné zdarma. V prípade objednávky s celkovou sumou do 80 € (vrátane) je účtované poštovné vo výške 3,80€


Kurierska služba EMS - (doručenie do 24 hodín od odoslania) - v prípade objednávky s celkovou sumou nad 120 € je poštovné zdarma. V prípade objednávky s celkovou sumou do 120 € (vrátane) je účtované poštovné vo výške 7€

 

2.3 Pri osobnom odbere sa poštovné neúčtuje.


2.4 Poštovné a balné pre dodávky na územie členských štátov Európskej únie, príp. iných štátov je stanovené individuálne na základe písomnej dohody (emailom) medzi kupujúcim a predávajúcim.


3. Platobné podmienky

3.1 Jednorazovým prevodom z účtu na bankové spojenie spoločnosti LINOVA uvedené v mailovej notifikácií.

 

3.2 Uhradením dobierky pri prevzatí tovaru na pošte.

 

3.3 Hotovostne v sídle spoločnosti na základe faktúry a vystaveného príjmového peňažného dokladu.

 

3.4 Pokiaľ nebude cena za dodané výrobky uhradená v plnej výške, má predávajúci právo prerušiť ďalšie dodávky tovaru do doby, kedy bude cena uhradená.

  • Amex
  • Master Card
  • PayPal
  • Visa